راهنمای عضویت
راهنمای ثبت نام یا عضویت
 
با توجه به اینکه برخی از امکانات سایت وادی کالا تنها در صورتی که عضو باشید فعال می شود در صورت تمایل اقدام به ثبت نام کنید. فعالیت هایی از قبیل خرید، ثبت سفارش، پیگیری سفارش از جمله فعالیت هایی ست که عضویت در وادی کالا را الزامی می کند.
در هنگام ثبت نام فرم اطلاعات به شما ارائه می شود، اطلاعات شما کاملا محرمانه بوده و نزد وادی کالا محفوظ است، این اطلاعات به صورت عمومی نمایش داده نخواهند شد. ضمناً در هنگام ثبت سفارش یا خرید این اطلاعات بطور اتوماتیک از سیستم گرفته و فیلدهای مرتبط تکمیل خواهد شد. در صورتی که تمایل به فعالیت در سایت به عنوان خریدار یا فروشنده دارید وارد کردن اطلاعات صحیح الزامی است زیرا مبنای کار داشتن اطلاعات صحیح و کامل است.
 
لازم به ذکر است فعالیت هایی از قبیل ارسال نظر پس از بررسی توسط تیم وادی کالا  تایید و در صورتی که مغایر با قوانین سایت باشد ویرایش یا حذف خواهد شد. ضمناً امکان پیگیری تخلفات برای وادی کالا و مراجع قانونی محفوظ خواهد بود.
 
مواظب رمز کاربری خود و سوء استفاده های احتمالی از آن باشید. خصوصاً در حفظ اطلاعات سازمانی خود کوشا باشید، هر گونه سوء استفاده از حساب کاربری کاربر که ناشی از بی دقتی باشد بر عهده خود وی می باشد.
چگونه عضو وادی کالا شوم؟
 
برای ثبت نام تنها به یک ایمیل معتبر و یک رمز قوی که بتوانید آن را آسان به خاطر بسپارید نیاز دارید.
مراحل ثبت نام یا عضویت
 
۱- انتخاب “ورود / ثبت نام” از طریق سربرگ ثابت سایت، دقت نمایید این صفحه شامل دو فرم می باشد، فرم ورود به حساب کاربری و فرم ثبت نام.
 
۲- وارد کردن اطلاعات در فرم مربوط به ثبت نام، این فرم شامل دو کادر برای ورود ایمیل و رمز عبور می باشد. با وارد کردن ایمیل و رمز عبور به صورت ثبت نام سریع شما عضو سایت خواهید شد و می توانید از مزایای عضویت استفاده کنید. وادی کالا پیشنهاد می دهد از طریق پنل کاربری خود و با مراجعه به قسمت “ویرایش اطلاعات کاربری”، اطلاعات شخصی خود و با مراجعه به قسمت” آدرس” سپس “ثبت / ویرایش”، آدرس خود را ثبت کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.
 
نام کاربری یا ایمیل:
 
برای ثبت نام باید از یک ایمیل معتبر استفاده نمایید، اطلاعات ثبت نامی شما به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید می توانید به وسیله ایمیل خود و با انتخاب گزینه “بازیابی رمز عبور” آنرا بازیابی کنید.
رمز عبور:
 
وادی کالا  پیشنهاد می کنید از رمز های ترکیبی که در خاطر می ماند استفاده کنید. رمز های همانند ۱۲۳۴۵ و یا asdfgh رمزهایی هستند که به راحتی توسط دیگران قابل حدس زدن خواهند بود و احتمال دستیابی دیگران به اطلاعات کاربری و هویتی شما را افزایش می دهد. نمونه ای از رمز ترکیبی قوی همانند رمز A@404545 می باشد.