قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی وادی کالا

قبل از استفاده از این سایت و خرید کالاهایی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر قوانین و مقررات سایت داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمائید.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی وادی کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی وادی کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی وادی کالا اقدام نماید.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در فرم سفارش درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

هنگام ثبت سفارش، ارائه یک شماره معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است.

هنگامی که فروشگاه سفارش شما را دریافت کرد ممکن است برای هماهنگی بیشتر با شماره شما تماس حاصل نماید.

هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می شود. تلفن تماس شرکت، در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد.

هر یک از مراحل پستی (اعم از دریافت سفارش ، بسته بندی ، ارسال) از طریق سامانه به مشتری اطلاع رسانی می گردد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و هزینه پست به عهده خریدار می باشد.

ارسال کلیه مرسولات در این فروشگاه توسط شرکت ملی پست ایران (پست سفارشی و پست پیشتاز) و در ساعات اداری صورت می گیرد.

مدت زمان تحویل کالا در استان هرمزگان و مراکز استان ها ۲ الی ۳ روز کاری پس از تحویل مرسوله به اداره پست و در سایر شهرها  3الی ۴ روز کاری پس از تحویل مرسوله به اداره پست می باشد.

کلیه سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت ۱۲ در همان روز کاری تحویل اداره پست می گردد و الباقی سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت در روز کاری بعد تحویل اداره پست می شود.

ارتباط فروشگاه اینترنتی وادی کالا با مشتریان فقط از طریق اطلاعات مندرج در صفحه تماس با ما و همچنین اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و… ) صورت می گیرد.

فروشگاه اینترنتی وادی کالا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن در ساعات  مندرج در قسمت تماس با ما، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند